KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16087132

nr 1608 7132

Akvareller

13st, Kina, Akvarell. Ej signerad. Bladets mått: 24-30 cm-35x40 cm, oramade

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:12:23

18/3 22:22:18 1      500 kr
25/3 20:07:23 2      Vinnande bud